BAKERI OÜ
Home

Optimiseeriad

TIGO kolmanda põlvkonna optimeerijad on omaette tootesari asendamaks tavapäraseid "junktion box-e", võimalik on saada uued paneelid koos optimeerijatega või lisada optimeerijad juba olemasolevatele paneelidele. Paljud tootjad on juba kasutamas TIGO baaslahendust oma paneelidel andmaks klientidele võimaluse tulevikus lisada paneelidele vajaliku funktsionaalsuse.

Optimizers

TS4-D

TS4-D : Tavapärane dioodlahendus, kommunikatsiooni ja juhtimisvõimalus puudub

TS4-M

TS4-M : Tavapärane dioodlahendus koos monitooringuga

TS4-S

TS4-S : Tavapärane dioodlahendus+moniooring+üksikpaneeli väljalülitus (teised paneelid jäävad töösse)

TS4-O

TS4-O : Tavapärane dioodlahendus+monitooring+väljalülitus+optimeerimine

TS4-L

TS4-L : Tavapärane dioodlahendus+monitooring+väljalülitus+optimeerimine+pikkade stringide loomine

Alates monitooringulahendusest on vajalik lisaks saatja/vastuvõtja komplekt, andmete hoidmine "pilves" seega on internetiühendus vajalik, pilvefunktsionaalsus on koos üksikpaneeli jälgimisega ja kogu paneelimassiivi asendi väljakuvamisega.

Erinevalt teistest lahendustest võib kasutada ka ainult üksikute paneelide korral Näiteks: üks paneel jääb päeva jooksul varju, siis lisatakse paneelile optimeerija, ülejäänud paneelid ilma. Optimeerijad ei ole paneelitootja ega invertritootja põhised, võimalus on kasutada igas kombinatsioonis.

NB! optimeerimislahenduse ja pikkade stringide loomise lahenduse kasutamisel ilma monitooringu ja väljalülituslahenduseta ei ole kommunikatsioonilahenduse kasutamine vajalik! Lisainfot leiad meiega ühendust võttes.